Web je přestěhován na stránku: www.formula1blog.blog.cz

11.Dívka a vrah

1. dubna 2009 v 9:15 |  Komisař Rex-6.Série
Název: Dívka a vrah
Rok a země původu: 1998 (Rakousko/Německo)
Režie: Pete Ariel
Hrají: Rhett Butler (Rex), Gedeon Burkhard (Alex Brandtner), Heinz Weixelbraun (Christian Böck),Martin Weinek (Fritz Kunz), Gerhard Zemann (Leo Graf).
Příběh:
Po sedmi letech strávených v psychiatrickém sanatoriu se Fred Kolar vrací k rodičům. Zpočátku se zdá, že léčba jeho nezvladatelné agresivity byla úspěšná. Když ale jednou pracuje na zahradě, vyvolají v něm otcovy jízlivé poznámky nový záchvat, který vyvrcholí vraždou otce a poté i matky. V letním dnu se rozhodl komisař Brandtner s Rexem jít si zaplavat do jezera. Jeho kolegové mu to závidí. Fred se chce zbavit těl svých mrtvých rodičů. Nedaleko od jeho domu táboří tři děti. Dvanáctiletá Jennifer a její sestra Jasmína s přítelem Oliverem. Jennifer si zapálí na tábořišti cigaretu a Jasmína s Oliverem odejdou o kus dál, kde si chtějí od Jennifer odpočinout. Jakmile zjistí Jennifer, že její sestra s přítelem nejsou ve stanu, rozhodne se je hledat. Při prohledávání krajiny, objeví Jennifer starou dřevárnu, kde zahlédne Freda jak sune černý pitel něčím naplněný. Poté ho Fred zapálí a Jennifer se snaží uprchnout z domu pryč. Jenže ji Fred zahlédne a zadrží. Poté ji odveze domů. Jasmína s Oliverem si všimnou, že se odněkud kouří. Ihned zavolají hasiče. Brandtner je z koupání vyrušen kolegy kvůli novému případu. Na místě Brandtner zjistí, že se jedná o spálenou mrtvolu. Víc mu však Dr. Graf neřekne.
Vyslechne i přihlížející rybáře, kteří mu tvrdí, že zde viděli dva kluky a jednu dívku a nebo dvě dívky a jednoho kluka. Sami už neví koho vlastně viděli. Jeden z hasičů řekne Brandtnerovi, že oheň nahlásil nějaká kluk, který se ani nepředstavil. Fred zatím přiváže Jennifer provazem za nohu a druhý konec má v ruce. Dívka se muže bojí, poněvadž neví co jí udělá. Jasmína s Oliverem sbalí věci a odjedou na nafukovacím člunu pryč. Komisař Brandtner zjistí od doktora Grafa, že se jednalo o čtyřicetipěti letou ženu. Kromě toho našli prsten, který se naštěstí neroztavil. Na něm objevili iniciály dvou jmen a rok kdy se pravděpodobně brali. Brandtner nyní musí s pomocí Kunze objevit o co vlastně jde. Mezi tím je nahlášeno na policii pohřešování dvou dívek. Jakmile to Brandtner zjistí, ihned jede na stanici, kde se nachází matka Jennifer a Jasmíny paní Götzová. Za okamžik přijde i matka Olivera paní Taschnerová. Komisař jim vše řekne a poprosí matku Olivera, aby si poslechla nahraný telefonát, zda to volal její syn. Žena v hlase pozná Olivera. Jennifer vaří Fredovi nudlovou polívku a později s ním hraje nějaké hry. Večer když Jennifer usne, jde Fred uklidit mrtvolu svého otce. Jennifer se však probere a tělo mrtvého uvidí. Rozhodne se zavolat na policii, ale Fred jí to překazí. Vytáhne šňůru z elektřiny. Komisaři si dávají v kanceláři zmrzlinu. Poté odjede Brandtner hledat všechny tři mladé děti. Böck odjede do psychiatrické léčebny poptat se na nějaké informace o některých pacientech. No a Kunz musí obvolat všechny matriky ve všech okolních městech a poptat se na jména a rok kdy byli oddáni ony dvě osoby, které hledají. Brandtnerovi se podaří po urputném pátrání najít Jasmínu s Oliverem. Böck zjistí od psychiatra, že se rodiče Freda Kolara jmenují Hubert a Agnes Kolarovi. A také, že Fred dříve zabil chlapce, který se mu smál, že je idiot. To samé zjistí i Kunz. Zavolají Alexovi a zprávu mu oznámí. Fred přichystá motorku a odjede s mrtvolou otce a s Jennifer do starého podniku s kamením. Rex objeví stopu, kudy Fred s motorkou jel a zavede Brandtnera až do podniku s kamením. Brandtner musí zachránit Jennifer a zatknout Freda. V poslední chvíli dívku zachrání. Freda najde Rex schovaného pod vodou.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Gabushka tvoje Sbénko Gabushka tvoje Sbénko | Web | 1. dubna 2009 v 15:26 | Reagovat

A co tu třeba přidat něco o Alonsovi?? xD no to se asi nedočkám co ? xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.