Web je přestěhován na stránku: www.formula1blog.blog.cz

Red Bull se teď nejvíc obává Ferrari

24. září 2010 v 15:00 | Patrik |  Formule 1
http://vox-cdn.f1sports.cz/assets/images/news_f1/2010_16/rbr(1).jpg

Forma týmu Ferrari z Monzy vyvolala obavy nejen u McLarenu, ale také u vedoucího týmu šampionátu Red Bullu. Ten vidí největšího soupeře právě ve vozech z Maranella.


"Ferrari je podle mě největší hrozbou, abych byl upřímný," řekl šéf Red Bullu Christian Horner. "Mají rychlé auto a od poloviny roku nám byli nejblíže. Kolem poloviny sezóny měli trochu smůly ve Valencii a Silverstonu, ale v Hockenheimu byli rychlí a v Budapešti nám byli nejblíže. Spa jim nevyšlo, ale v Monze byli znovu rychlí, takže největší překážkou pro nás je Ferrari."

Horner však připomněl, že rychlost soupeřů ovlivnit nemůže, proto se Red Bull Racing soustředí na své vlastní výkony, aby byly co nejlepší. Maranellští můžou být ve výhodě také díky tomu, že svoji podporu soustředí kolem jednoho jezdce - Fernanda Alonsa.

"Hrají trochu jinou hru," konstatoval Horner. "Ale nakonec musíme porazit všechny. Jsem radši, když o šampionát bojují dva naši jezdci a ne jeden. My budeme naše jezdce i nadále podporovat férově a rovnocenně."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.