Web je přestěhován na stránku: www.formula1blog.blog.cz

V příštím roce budou Malajsijci závodit pod názvem Team Lotus

24. září 2010 v 15:03 | Patrik |  Formule 1
http://vox-cdn.f1sports.cz/assets/images/news_f1/2010_16/lotus(1).jpg

Tým Tonyho Fernandese Lotus Racing se v příští sezóně přejmenuje, bude používat název legendární stáje Colina Chapmana Team Lotus. Potvrdil to v Singapuru.


"Cílem bylo, abychom se stali vlastníky své budoucnosti a nefungovali pod licencí," vysvětloval Fernandes. "Příští rok nebudeme fungovat pod vlajkou Lotus Racing, ale pod vlajkou Team Lotus. Historický kruh se tak uzavře a budeme jezdit stejně jako Colin Chapman s týmem Lotus."
"Pro nás bylo vždy důležité, aby Lotus Racing a Team Lotus spojily minulost a přítomnost, teď se nám to podařilo. S Lotusem Racing jsme měli úspěšný první rok a naše díky za to patří Protonu, skupině Lotus a všem našim partnerům, kteří se s námi jako Lotusem Racing spojili. Ale teď otevíráme novou kapitolu a Team Lotus bude ještě významnější silou, na trati i mimo ni."

Lotus sliboval před Grand Prix Singapuru zajímavé novinky, mezi kterými byl očekáván také nový dodavatel motorů, protože s Cosworthem se Malajsijci na konci roku rozejdou. Jeho jméno ale Fernandes zatím neoznámil. Měl by to být Renault.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.