Web je přestěhován na stránku: www.formula1blog.blog.cz

Seriál Stockinger

Stockinger-epizody Ke Stažení

29. listopadu 2008 v 18:55
Jedná se o všechny díly z 1.série v .rar archivu na webu rapidshare.com ke stažení.
Info: Kompletní 1.série, formát souboru .avi, Xvid, DVDRip, 14. dílů, jazyk: Německý.

Pozor !!! Nejedná se o můj upload, proto prosím stahujte ze serveru rapidshare.com co nejrychleji a nejdříve, poněvadž zde mohou soubory zůstat pouze 30 dní až 2 měsíce. Posléze budou smazány a nemusí být uploadovány. Vše prosím vždy stáhněte a pak spojujte soubory dohromady v programu WinRar. Poděkování patří stránkám serienjunkies.org. ;-) Příjemné stahování.
Heslo pro všechny zde uvedené soubory pro spojení je: "serienjunkies.dl.am" nebo "serienjunkies.org".

Salzburské kuličky - Salzburger Kugeln (Pilot) (6x 100MB + 1x 98MB)
Smrt v lázních - Todesnacht in Gastein (4x 100MB)
Konečná stanice hlavní město - Endstation Hallstatt (4x 100MB)
Mrtví v narcisovém poli - Der Tote im Narzissenfeld (4x 100MB)
Nevinná oběť - Unschuldslämmer (4x 100MB)
Hrůzný obřad - Grau`n in Traun (4x 100MB)
Sezóní vražda v hotelu u jezera - Mord-Saison im See-Hotel (4x 100MB)
Tajemství Krimmlerského vodopádu - Das Geheimnis der Krimmler Fälle (4x 100MB)
Noc mrtvých - Die Macht der Toten (4x 100MB)
Živí střelecký terč - Lebende Schieß-Scheiben (4x 100MB)
Směr Tennengau -Pfeile im Tennengau (4x 100MB)
Tichá voda - Stille Wasser (4x 100MB)
Stopy do smrti - Spuren in den Tod (4x 100MB)
Smrt v potoku - Tod in Saalbach (4x 100MB)

Stockinger-Seznam epizod

29. listopadu 2008 v 18:53
1. Salzburské kuličky - Salzburger Kugeln (Pilot)
2. Smrt v lázních - Todesnacht in Gastein
3. Konečná stanice hlavní město - Endstation Hallstatt
4. Mrtví v narcisovém poli - Der Tote im Narzissenfeld
5. Nevinný oběť - Unschuldslämmer
6. Hrůzný obřad - Grau`n in Traun
7. Sezóní vražda v hotelu u jezera - Mord-Saison im See-Hotel
8. Tajemství Krimmlerského vodopádu - Das Geheimnis der Krimmler Fälle
9. Noc mrtvých - Die Macht der Toten
10. Živí střelecký terč - Lebende Schieß-Scheiben
11. Směr Tennengau - Pfeile im Tennengau
12. Tichá voda - Stille Wasser
13. Stopy do smrti - Spuren in den Tod
14. Smrt v potoku - Tod in Saalbach

Seriál Stockinger

29. listopadu 2008 v 18:52
Po odchodu Karla Markovicse ze seriálu Komisař Rex se tvůrci seriálu rozhodli, pro velkou popularitu jeho role, že by se měl natočit vlastní seriál se jménem "Stockinger" (1995/1997). Nakonec se tak opravdu stalo a zrodil se seriál o čtrnácti dílech, který se odehrává v Salzburku a jeho okolí. Hned po nasazení prvního dílu na satelitní stanici Sat 1 měl seriál velkou odezvu. Mnoho příznivců si našel i u nás. Bohužel se však producenti rozhodli natočit jen jednu sérii. Každý z dílů měl jen 45 minut, a úvodní epizoda "Salzburské kuličky" měla 90 minut.


Stockinger dostal dokonce i přezdívku "alpský Columbo". Proč? Poněvadž svým vzhledem, chováním a oblékáním (dokonce jezdí i ve starším autě a některé případy konzultuje se svou manželkou jako Columbo pozn. redak.) v seriálu připomíná nemálo svého kolegu ze stejnojmeného seriálu. Nejraději mu však lidé kolem něho říkají Stocki. Mezi jeho nejčastější detektivní případy patří především vraždy, žárlivost, nevěra a touha po dědictví. Na většinu z nich je však Stockinger již zvyklí z dřívější praxe, kterou absolvoval v týmu Moser - Höllerer - Rex. Jeho nynějšími kolegy v boji proti zločinu mu tentokrát jsou Antonella Simoniová (Sandra Cerviková) a jeho šéf Dr. Brunner (Hans Peter Heinzl). S mladou policistkou Antonellou sdílí společnou kancelář, v které bývá někdy přílišné dusno. I když jsou někdy na sebe jako kočka a pes, chlapík s instinktem a silná žena ovládající karate jsou natolik dokonalou policejní dvojicí, až by jím to mohlo leckteré policejní oddělení závidět. Nad Stockiho svéráznými vyšetřovacími metodami někdy jeho kolegové kroutí hlavami, ale jeho šéf Dr. Brunner stojí vždy za ním. Vlastnost kterou si přivezl z Vídně do Salzburku je jeho typický znak strach ze psů (především z Rexe). Bohužel ho tato vlastnost neopustila ani v tomto seriálu. A tak když někde uvidí psa hned se dá na útěk. Jinak si však zachovává své policejní vlastnosti a snaží se je při řešení případů vždy využít co nejlépe.

Kvůli čemu však odešel Stockinger (Karl Markovics) od Vídeňské kriminálky a jak vlastně
začíná nová dráha inspektora Stockingera? Stockinger odchází do St. Gilgenu (městečko v Salzburku pozn. red.) kvůli své ženě Karin Stockingerové (Anja Schiller), která zdědila po
svém otci zubní ordinaci a rozhodla se ji po něm převzít. A tak Stockimu nezbývalo nic jiného než poslechnout svou milou ženušku a nechat se přeložit. V Salzburku byl hned jmenován krajským inspektorem. Jakmile se usadil, hned ho čekal jeho první případ v novém domově. Kromě zmiňovaných kolegů je zde i jeden starší policista Michael Fuchs (Herbert Fux), který miluje filmové kriminálky. Hodně pak z filmové branže využívá ve vyšetřovacích případech, které se někdy dějí jako ve filmu. Celkem tento seriál připomíná seriál Big Ben ve své kriminální podobě. Jen se na ně mrkněte a uvidíte.
 
 

Reklama